Znani typują: Odra - Zagłębie Sosnowiec

Drugi z rzędu mecz na własnym stadionie rozegra opolska Odra. W 8. kolejce Nice I Ligi "niebiesko-czerwoni" zmierzą się przy Oleskiej z Zagłębiem Sosnowiec. Nasz zespół zajmuje aktualnie drugą pozycję w tabeli i wystąpi w roli zdecydowanego faworyta. Goście zajmują odległą 13. lokatę, a w ostatnich czterech spotkaniach odnieśli aż trzy porażki i wywalczyli tylko jeden punkt. Przypomnijmy, że po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się w sezonie 2013/14 w II lidze. Zagłębie zwyciężyło wówczas w Opolu 1:0, co przypieczętowało ostatecznie spadek naszego zespołu o klasę niżej. Jakim rezultatem zakończy się pierwszy w historii obu zespołów pojedynek ligowy, przekonamy się niebawem. Natomiast już teraz możecie sprawdzić jaki wynik typują osoby bliskie opolskiej Odrze.

 

Filipe Felix Andrade (były piłkarz Odry): - Na własnym boisku Odra jest bardzo mocna. Było to widać już w II i III lidze. Umiejętnie się broni, nie popełnia prostych błędów, a przede wszystkim potrafi kreować akcje ofensywne strzelając przy tym bramki. Zagłębie nie jest w dobrej formie i sądzę, że jeśli Odra nie popełni jakiegoś prostego błędu, to Sosnowiec nie będzie miał żadnych szansa. Typuje 2:0 dla Odry.

Krystian Kowalczyk (były piłkarz Odry): - Patrząc na tabelę pojawia się od razu uśmiech na twarzy. Oglądałem kilka spotkań Odry i naprawdę nie ma się czego wstydzić, wręcz przeciwnie. Opolanie pokazują naprawdę niezła piłkę i wierzę, że to jeszcze nie wszystko. Myślę, że inne zespoły zaczęły poważniej traktować Odrę i jeszcze solidniej przygotowują się do spotkań z niebiesko-czerwonymi. Co do meczu z Sosnowcem, stawiam na wygraną Odry. Dlatego, że jej kibicuje i dlatego, że uważam, iż na tą chwilę Odra jest zdecydowanie lepszą drużyną. 2:0, punkty zostają w Opolu. Tego życzę i trzymam kciuki.

Tomasz Rabanda (były piłkarz Odry): - Początek sezonu bardzo udany dla Odry, co stawia ją w roli faworyta tego spotkania. Typuję 3:1 dla Odry. Punkty powinny zostać w Opolu.

Zapraszamy do typowania wyniku na funpage Historia Odry Opole. Do wygrania cenna nagroda książkowa ufundowana przez Księgarnię kibica Sendsport.pl

9.09.2017: Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec godz. 16:00

 

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online