Znani typują: Odra Opole - Miedź Legnica

Po dwóch tygodniach od startu rozgrywek Nice I Ligi, na czele tabeli mocno usadowiła się opolska Odra. Niewielu kibiców przed nowym sezonem typowało taki rozwój wypadków. Do Opola przyjeżdża zespół Miedzi Legnica, który mimo dwóch remisów na startuczyni wszystko, aby wywieźć z Opola komplet punktów. Mamy nadzieję, że plany gościom pokrzyżują „niebiesko-czerwoni”, którzy obronią fotel lidera, a na boisku ujrzymy nowego piłkarza - Daisuke Matsui. Czy tak się stanie przekonamy się 12 sierpnia od godz. 12:30. Natomiast już teraz możecie sprawdzić jaki wynik typują osoby bliskie opolskiej Odrze.


Damian Ałdaś ( były piłkarz Odry): - Miedź jest bardzo i trudnym przeciwnikiem, który jak co sezon będzie celował w awans. Zespół przejął trener Nowak, więc transformacja tego zespołu jeszcze trwa. W tym upatruje szanse Odry, która siłą rozpędu może wygrać kolejne spotkanie. Myślę, że Odra wygra po ciężkim boju 2:1

Łukasz Babik ( były piłkarz Odry): - Obstawiam wygraną 3:2 po ciężkim meczu. Jestem zaskoczony znakomitym początkiem i pozycją lidera, gdyż miałem spore obawy jak będzie prezentować się zespół po zmianie trenera, która moim zdaniem była rozegrana w kompromitującym stylu. Trzymam jednak kciuki za zwycięstwo nawet najskromniejsze.

Łukasz Wielichowski (wieloletni kibic Odry): - Typuję 2:1 dla Odry. Zawodnicy Odry po dwóch zwycięstwach prowadzą w tabeli i będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska. Widać pomysł na grę i wbrew wcześniejszym obawom, piłkarze Odry grają ładną piłkę dla oka i po ciekawym meczu pokonają drużynę Miedzi.

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online