Kto strzelcem najszybszego gola w historii klubu?

Wczorajszym golem w pierwszych sekundach spotkania, Łukasz Staroń zachwiał klubowymi statystykami. Wśród kibiców oraz dziennikarzy rozgorzała dyskusja, czy bramka Łukasza Staronia była szybszą aniżeli ta zdobyta przez Dawida Wolnego w ubiegłym roku w spotkaniu z Polonią Warszawa. Dziś prezentujemy Wam obie bramki do analizy. Wg naszych pomiarów, gol Łukasza Staronia padł w 10,5 sekundzie, natomiast bramka Dawida Wolnego została zdobyta...w tym samym czasie! Czas liczony był na podstawie stoper on-line na dwóch odrębnych monitorach, od momentu dotknięcia piłki przez rozpoczynającego spotkanie piłkarza, aż do momentu, gdy piłka przekroczyła linię bramkową. 

Gol Dawida Wolnego w spotkaniu z Polonią Warszawa 2:2 (06.08.2016)Gol Łukasza Staronia w spotkaniu z Polonią Bytom 3:0 (03.06.2016)

 

Oczywiście należy wziąć pod uwagę pewną tolerancję czasową związaną z reakcją zatrzymania czasu, wahającą się od 0,2-0,3 sek, jednak aby dokonać idealnych pomiarów należałoby zamieścić w bramce...fotokomórkę :-) Bez względu na to, która bramka została zdobyta szybciej, najważniejszy jest fakt podbicia dwóch rekordów w jednym sezonie przez naszych piłkarzy. Obie bramki zostały zdobyte na własnym obiekcie i zapiszą się na długo w historii opolskiej Odry. Fot. Mariusz Matkowski 

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online