Jan Morawiak - Historia Odry OpoleW 1974 roku na stadionie opolskiej Odry reprezentacja Tanzanii rozegrała towarzyskie spotkanie z "niebiesko-czerwonymi" (8:1 dla Odry - przyp.red.). Już niebawem historia może zatoczyć koło dzięki...naszemu redakcyjnemu koledze - Jankowi Morawiakowi. Dokładnie 1 września o godz. 9:00, Janek rozpocznie samotną eskapadę rowerową w stronę Czarnego Lądu, gdzie być może spotka świadków pamiętnego wydarzenia z udziałem kadry Tanzanii?


Oczywiście będziemy na bieżąco relacjonować wyjazd Janka, który nie zapomniał już przygotować - oprócz niezbędnego ekwipunku - oficjalnej koszulki Historii Odry Opole. Plany turystycznego wojażu po kontynencie afrykańskim robią duże wrażenie. Wierzymy, że naszemu koledze powiedzie się zrealizować w pełni założone cele oraz marzenia.

Szczegóły wyjazdu, trasę oraz najważniejsze miejsca, które odwiedzi Janek - na prośbę bohatera - zdradzimy w późniejszym czasie również na Facebook'u. Warto nas uważnie obserwować!

Janek Morawiak wyjeżdza do Afryki - Historia Odry Opole

Powodzenia w realizacji marzeń! W końcu każdy ma swoją Tanzanię :-)

PS. Po powrocie czeka na Ciebie mnóstwo zaległości do nadrobienia na Historii Odry...miejmy nadzieję już pierwszoligowej :-)

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online