Pawełek cierpi na autyzm, ale mimo to wiernie dopinguje "Odrę" Opole Już w najbliższą niedzielę 29 listopada o godz.14, odbędzie się w Strzelcach Opolskich impreza o charakterze charytatywnym dla Pawełka Sapińskiego. Akcja jest częścią całorocznej akcji pomocy prowadzonej przez wolontariuszy Ruchu Czystych Serc pod opieką Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich.

Pawełek ma sześć lat i cierpi na autyzm, nie mówi i izoluje się od społeczeństwa. I choć choroba jest nieuleczalna, to stan chłopca może się poprawić. Potrzebne jest jednak leczenie, a na to jego mamy nie stać. Dlatego przy wsparciu ludzi dobrej woli sami organizują po raz drugi imprezę charytatywną.

Serwis Historia "Odry" Opole postanowił wesprzeć akcję pomocy dla chłopca przekazując gadżety do licytacji, m.in. książkę "Odra" Opole Antoniego Piechniczka w latach 1975-79 z autografem autora.

Pawełkowi można pomóc na kilka sposobów. Jednym z nich jest udział w licytacji przedmiotów, które najbardziej zainteresują kibiców piłkarskich. Na aukcji znajdą się książki, koszulki sportowe oraz mnóstwo autografów znanych piłkarzy. Ci, którzy chcieliby pomóc, a nie mają możliwości przybycia do Strzelec Opolskich, kierujemy bezpośrednio do Stowarzyszenia na rzecz Autyzmu "Uczymy się Żyć Razem", które uruchomiło specjelne konto bankowe dla Pawełka:

Bank Spółdzielczy w Łubnianach
Nr konta: 23 8897 0004 2001 0017 3078 0001

Z dopiskiem: Dla Pawła Sapińskiego

Więcej informacji o najbliższej imprezie udziela mama Pawełka, Pani Aleksandra Sapińska pod nr telefonu 784-206-507

Uczta kibica - pomagamy Pawełkowi!

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online