Historyczne zwycięstwo "Oderki" Opole ! Pierwszy mecz w historii Opolskiego Klubu Sportowego "Oderka" Opole przeszedł do historii. W dniu dzisiejszym opolanie pokonali nie bez trudu drużynę "Śląska" Łubniany 2:0. Gole dla "Oderki" zdobyli Scisło w 61 min. meczu oraz Szymczyszyn w doliczonym już czasie gry 90+1 min.

Inauguracja sezonu wypadła zatem pozytywnie, choć tylko wynik można uznać za największy sukces dzisiejszego spotkania. W grze młodego opolskiego zespołu widać było jeszcze wiele braków, a błędy popełnione w obronie mogły zakończyć się katastrofalnie. Zespół "Śląska" zasłużył na słowa pochwały, ponieważ wcale nie okazał się przysłowiowym "chłopcem do bicia" i nie przestraszył się licznie zgromadzonej publiczności (ok. 1,5 tys.). Wiele niewykorzystanych sytuacji w pierwszej części spotkania przez gości z Łubnian - którzy notabene występowali w roli...gospodarza - zemściło się w drugiej części spotkania.

Mecz należał do bardzo wyrównanych, jednak patrząc obiektywnie zespół "Oderki" był odrobinę lepszy tego dnia i prezentował wyższy poziom techniczny od swoich rywali. Wyróżniającymi się postaciami w zespole "Oderki" byli z pewnością Jakub Bella, Krystian Golec oraz wprowadzeni w drugiej części spotkania Deja z Szymczyszynem.

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online