ForBET zasponsoruje kibicom Odry kartoniadę?

Piłkarze Odry Opole są absolutną rewelacją tegorocznych rozgrywek Nice I Ligi. Po czternastu rozegranych kolejkach beniaminek z dorobkiem 24 punktów plasuje się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Jeden z głównych sponsorów opolskiego klubu – forBET Zakłady Bukmacherskie, zamierza docenić znakomitą postawę ekipy Mirosława Smyły i w przypadku zajęcia jednego z pierwszych pięciu miejsc w tabeli na koniec rundy jesiennej, firma zasponsoruje kartoniadę dla kibiców zespołu z Oleskiej!


W ramach akcji branych pod uwagę będą wyniki osiągnięte przez Odrę w 17. kolejkach rundy jesiennej Nice I Ligi. Jeśli zespół z Opola zrealizuje #WyzwanieforBET i znajdzie się w ścisłej czołówce ligowej tabeli, firma przeznaczy pieniądze na kartoniadę w barwach opolskiego klubu dla kibiców.


- Postawa Odry Opole to bardzo miłe zaskoczenie. Postanowiliśmy więc „założyć się” z kibicami. Chyba pierwszy raz zakładam się i chcę ten zakład przegrać. Jestem przekonany, że piłkarze Odry staną na wysokości zadania i rundę jesienną zakończą w czołowej piątce. W ten sposób rozpoczynamy też akcję #WyzwanieforBET, czyli cykl wyzwań, które będziemy kontynuować razem z kibicami w innych sponsorowanych przez nas klubach - mówi dyrektor marketingu firmy forBET, Piotr Sienkiewicz.

W przypadku realizacji celu, efektowna oprawa zostanie zaprezentowana podczas spotkania z GKS-em Katowice, który na stadionie przy ulicy Oleskiej 51 odbędzie się pod koniec marca przyszłego roku.

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online