Znani typują: Pogoń Siedlce - Odra Opole

Już w najbliższą sobotę opolska Odra zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Pogonią Siedlce, walcząc o utrzymanie pozycji lidera. Czy "niebiesko-czerwoni" wywalczą komplet punktów? Być może to większe doświadczenie Pogoni Siedlce, która znakomicie zaprezentowała się w Katowicach zaprocentuje w sobotnim meczu? Jakim wynikiem zakończy się pierwsza w historii obu zespołów potyczka o ligowe punkty, przekonamy się niebawem. Tymczasem zapytaliśmy osoby bliskie naszemu klubowi, jaki wynik typują. Sprawdźcie już teraz.

Grzegorz Bryłka (były piłkarz Odry): - Zarówno Odra jak i Pogoń dobrze wystartowały wygrywając swoje mecze. Po wyjazdowym zwycięstwie w Katowicach nasi przeciwnicy będą chcieli udanie zaprezentować się przed własną publicznością, a dla Odry będzie to pierwsze wyjazdowe spotkanie po powrocie do 1 ligi po efektownym zwycięstwie w pierwszej kolejce. Na pewno będzie to trudny mecz dla ciągle jeszcze zgrywającej się Odry. Dlatego też obstawiam bramkowy remis w tym spotkaniu 1:1.

Dariusz Wolny (były piłkarz Odry): - Obie drużyny rozpoczęły sezon z wysokiego C. Typuję zatem podział punktów.

Krzysztof Kwaśniewski (wieloletni kibic Odry): Skoro wiara czyni cuda, to ja wierzę, że się uda. Pogoń Siedlce - ODRA OPOLE 1:2

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online