Znani typują: Odra Opole - Górnik Łęczna

Inauguracja rozgrywek o mistrzostwo Nice I Ligi zbliża się dużymi krokami. Wielkie święto piłki nożnej rozpocznie się 29 lipca o godz. 17:00. Do Opola przyjedzie zespół spadkowicza z Ekstraklasy - Górnik Łęczna. Czy opolanie rozpoczną nowy sezon z przytupem zdobywając komplet punktów? Być może doświadczenie gości z Lubelszczyzny okaże się cenniejsze od atutu własnego boiska? Jak zatem typują wynik postacie bliskie naszemu klubowi? Przekonajcie się sami.


Marek Czakon (były piłkarz Odry): 
- Trudno cokolwiek powiedzieć o Odrze po kolejnym bałaganie na linii trener - zarząd. Życzę drużynie jak najlepiej, ale sądzę, że remis 1:1 będzie sukcesem.

Zbigniew Janik (współzałożyciel pierwszego Klubu Kibiców Odry):
- Trudno powiedzieć na co stać Odrę po aktualnych roszadach personalnych. Jako kibic Odry typuję 1:0 dla Odry, ale nasz zespół musi być stabilny.

Janusz Bodzioch (były piłkarz Rakowa, ojciec Mateusza): - Uważam, że Odra zwycięży Górnika 2:0 w spotkaniu inaugurującym rozgrywki Nice I Ligi. Opolanie przyzwyczajeni są do zwycięstw na własnym obiekcie. Oczywiście pierwsze mecze są zawsze wielką niewiadomą. Łęczna ma swoje określone problemy organizacyjne, ale na boisku może to nie mieć żadnego znaczenia. Mecz będzie wyrównany ze wskazaniem na Odrę.

Rafał Krupa (były bramkarz Odry): - Typuję zwycięstwo Odry 2:0.

For. Hetman ZamośćArchiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online