Ruszyła sprzedaż biletów na sezon 2017/18

Po długich oczekiwaniach ruszyła wreszcie dystrybucja biletów oraz karnetów na mecze Nice I Ligi. Jak poinformował klub, system stanowi nowość zatem można spodziewać się ewentualnych utrudnień technicznych. Bilety na mecz z Górnikiem Łęczna można zakupić jutro oraz pojutrze w stadionowych kasach w godzinach 12-20 oraz poprzez internet. 

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące również cen wejściówek, które zostały podniesione w stosunku do ubiegłego sezonu tylko na spotkania "TOP". Należą do nich mecze z :

  • Miedź Legnica
  • Raków Częstochowa
  • Zagłębie Sosnowiec
  • GKS Tychy
  • GKS Katowice
  • Ruch Chorzów

Cena zakupu biletu na topowe spotkania wyniesie 20 zł normalny, 9 zł ulgowy oraz 18 zł z Kartą Kibica w przypadku zakupu przez internet. Natomiast ceny w dniu meczu kształtują się następująco: 25 zł normalny, 12 zł ulgowy, 22 zł z Kartą Kibica. Pozostałe mecze kibice obejrzą w cenie 15 zł normalny, 6 zł ulgowy, 14 zł z Kartą Kibice przy zakupie przez internet oraz 18 zł normalny, 8 zł ulgowy oraz 16 zł z Kartą Kibica w dniu meczu.Cieszy informacja, że dzieci do lat 10 wejdą na stadion bezpłatnie. Natomiast wyrobienie w kasach Karty Kibica, to koszt rzędu 10 zł. Dla tych kibiców, którzy postanowią wykupić karnet na cały sezon, przewidziano cena wynosi 250 zł.

Rejestracja odbywa się na stronie: 

Fot. odraopole.pl 

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online