Odra rozbiła GKS Katowice w pierwszym sparingu

W dzisiejszym sparingu z GKS Katowice, "niebiesko-czerwoni" zwyciężyli gospodarzy aż 4:1. W zespole Odry zagrali pozyskani niedawno piłkarze: Vaclav Cverna, Rafał Niziołek oraz Mateusz Marzec. Dodatkowo na placu gry pojawił się m.in. w bramce Grzegorz Wnuka oraz Piotr Kwaśniewski z Piasta Gliwice jak i kilku zawodników, których personaliów nie ujawniono. Strzelcem pierwszego gola był właśnie jeden z testowanych piłkarzy - notabene przepięknego gola. Trenerski debiut Mirosława Smyły należy uznać za wyśmienity, a bramki z meczu możecie obejrzeć poniżej.

 

Po meczu powiedzieli: 

Marcin Wodecki: Przyznam szczerze, że dobrze mi się dziś grało. Powolutku wchodzimy w obroty. Wiadomo, liga jest najważniejsza, a nowi zawodnicy tacy jak m.in. Rafał Niziołek, to kapitalne wzmocnienia. Rafał to doświadczony zawodnik i wzór do naśladowania. Pozostali testowania piłkarze również zagrali dobre spotkanie.

Mateusz Marzec: Mecz mógł się podobać, choć był to tylko sparing. Staraliśmy się grać piłką, co przekładało się na sytuacje strzeleckie. Było kilka pozytywów w naszej grze, całkiem dobrze się rozumieliśmy, choć wielu z nas po raz pierwszy ze sobą zagrało. 

Bramki:
1:0 piłkarz testowany
1:1 P. Mandrysz
2:1 Marek Gancarczyk
3:1 Marcin Wodecki
4:1 Szymon Skrzypczak

Źródło/Fot: kgskatowice.eu

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online