Łukasz Ganowicz zakończył oficjalnie karierę

Jak poinformował oficjalny serwis MKS Kluczbork, Łukasz Ganowicz postanowił zakończyć karierę piłkarską. Wieloletni piłkarz opolskiej Odry został uhonorowany przez władze klubu z Kluczborka przed meczem ze Zniczem Pruszków. Urodzony 23 maja 1981 r. (w Lubinie), piłkarskie szlify pobierał popularny "Gana" na Dolnym Śląsku, a dokładniej rzecz ujmując w Piławiance Piława Górna (runda wiosenna 1999/2000) oraz Lechii Dzierżoniów (2000/2001 - jesień 2002/2003). Od rundy wiosennej występował już w ekipie Odry/Unii Opole, z którą na koniec rozgrywek zajął 5. miejsce. W następnym uzyskał swoje pierwsze trafienia na froncie III-ligi.

- Nigdy nie nazywałem tego karierą, dlatego "przygoda z piłką", to w moim przypadku adekwatne stwierdzenie - mówił po meczu MKS Kluczbork - Znicz Pruszków Łukasz Ganowicz. (http://mkskluczbork.pl)

Dziękujemy "Gana" za mnóstwo zdrowia i energii, którą włożyłeś podczas gry dla "niebiesko-czerwonych"! - Odra Opole to klub, w którym zaczęło się moje "poważne  granie - mówi "Gana". Zanotowałem z Odrą awans na zaplecze Ekstraklasy, poznałem wielu fajnych ludzi. Zresztą cały czas mieszkam w Opolu i to dla mnie niezwykle ważne. Kibicowsko w tamtych czasach również było bardzo dobrze. Zawsze mieliśmy kapitalny doping. Odrze zawdzięczam bardzo dużo jako piłkarz, dlatego chciałbym podziękować wszystkim za ten okres spędzony w klubie, działaczom, kolegom z boiska i sympatykom klubu w okresie mojej gry dla "niebiesko-czerwonych" - zakończył Łukasz.

Więcej o karierze Łukasza przeczytacie tutaj.

Źródło: MKS Kluczbork, gazeta.pl/opole

 

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online