Ponad 60 tysięcy widzów obejrzało mecz Polonia Warszawa - Odra Opole w TVP3

Telewizja Polska podała oficjalne dane dotyczące wyników oglądalności ostatniego ligowego meczu z udziałem opolskiej Odry. Spotkanie w Warszawie dostarczyło piłkarskim kibicom w całej Polsce mnóstwo emocji. Przypomnijmy, że "niebiesko-czerwoni" pokonali "czarne koszule" 4:3 (Horror w Warszawie z happy endem: Polonia Warszawa - Odra Opole 3:4 (1:2) - przyp.red.). Mecz we wszystkich ośrodkach regionalnych TVP obejrzało 62 638 widzów.

Natomiast poprzednie spotkanie, które realizowała również TVP3 z Kołobrzegu (29 października 2016 r. Ogólnopolska transmisja meczu Kotwica Kołobrzeg - Odra Opole - przyp.red.) zgromadził przed telewizorami 44 764 widzów.

Wyniki oglądalności obu spotkań skomentował dla nas dyrektor TVP3 Opole - Mateusz Magdziarz:

- Tendencja wzrostowa bardzo cieszy. Wcześniejsze planowanie pozwoli na intensywniejszą promocję i mam nadzieję jeszcze lepszą oglądalność. Liczy się też produkt. Jak na 3. poziom rozgrywkowy to wynik bardzo pozytywny. 7 goli i dużo emocjo powinny zadziałać na przyszłość. Przy zachowaniu takiej sytuacji w tabeli telewizyjny hit rundy na wiosnę to np. Radomiak - Odra. Póki co trzeba podkreślić, że ponad 100 tysięcy ludzi w całej Polsce obejrzało te mecze!

Źródło: TVP3 Opole

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online