Jakie zakłady piłkarskie na Odrę dają szansę na wygraną?

Z powodu pandemii koronawirusa wszystkie rozgrywki piłkarskie w Polsce – w tym I ligi, w której występuje Odra Opole – zostały zawieszone. Kibice Odry mogą wykorzystać ten czas na przeanalizowanie dotychczasowych występów drużyny trenera Dietmara Brehmera i znalezienie statystyk które pozwolą później poprawnie typować  wyniki zespołu.

Na początek rzut oka na ogólne statystyki dotyczące wyników Odry. W dotychczas rozegranych 22. kolejkach I ligi zanotowała ona sześć zwycięstw, pięć remisów oraz jedenaście porażek. O wiele lepiej wyglądają występy opolan na własnym boisku (cztery wygrane, cztery remisy, trzy porażki) niż na boiskach rywali (dwa zwycięstwa, jeden remis, osiem porażek). Jeżeli więc ktoś chciałby obstawić wygraną Odry, warto to zrobić w sytuacji, gdy gra mecz u siebie (typ 1). Jeszcze większe szanse na trafienie da w takiej sytuacji typ 1x (zwycięstwo gospodarzy z opcją remisu), choć oczywiście wówczas trzeba liczyć się, że kurs na takie rozwiązanie będzie sporo niższy.

Kiedy padnie gol w meczu Odry?

Ciekawie prezentują się statystyki Odry dotyczące strzelonych goli – łącznie w dotychczasowych 22. spotkaniach zdobyła ona 19 bramek, a najlepszym strzelcem z czterema golami na koncie jest Krzysztof Janus. W pierwszych połowach rozegranych dotąd spotkań  padło sześć goli dla Odry, w drugich – trzynaście. Wynika z tego, że jeśli ktoś chciałby postawić zakład dotyczący czasu gry, w którym padną gole dla gospodarzy (w swojej ofercie miewa je w czasie trwania rozgrywek m.in. Betfan), warto wskazywać drugą połowę.

Co ciekawe, na 19 zdobytych bramek tylko dziewięć z nich padło w meczach domowych, a dziesięć – na wyjazdach. Lepszym rozwiązaniem w przypadku typowania dokładnego wyniku spotkania opolan wydaje się więc postawienie zakładu na mecz wyjazdowy, w którym uwzględnia się, że goście strzelą co najmniej jednego gola.

Jak Odra gra poszczególne połowy?

Inny zakład szczegółowy na mecze Odry może dotyczyć np. tego, czyim zwycięstwem zakończy się dana połowa. I tak nasi piłkarze wygrali tylko raz pierwszą połowę i siedem drugich, zremisowali jedenaście pierwszych połów i osiem drugich, a przegrali – dziesięć pierwszych oraz siedem drugich połów. Wynika z tego, że dobrym pomysłem będzie postawienie zakładu na wygraną Odry w drugiej połowie danego meczu – wówczas szansa na trafienie kuponu będzie najwyższa.

Szanse Odry w meczu z Radomiakiem

Pierwszym spotkaniem, które Odra rozegra po wznowieniu I ligi (o ile oczywiście do niego  dojdzie) będzie wyjazdowe spotkanie z Radomiakiem Radom. W pierwszej chwili wydawać by się mogło, że murowanym faworytem tego spotkania będzie zespół z Radomia, który zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli. Po nieco głębszej analizie nie jest to już jednak takie oczywiste. Otóż w pierwszym meczu między tymi drużynami w 6. kolejce padł bezbramkowy remis, a dodatkowo – lepszymi wynikami w ostatnich spotkaniach przed zawieszeniem rozgrywek mogła się pochwalić Odra (wygrana i porażka wobec dwóch porażek Radomiaka). Jeżeli jeszcze wziąć pod uwagę, że opolanie więcej bramek strzelają na wyjeździe, można nieco zaryzykować i postawić zakład, że podopiecznym trenera Dietmara Brehmera uda się wywieźć z Radomia chociaż jeden punkt…

Korzystanie z usług zakładów bukmacherskich jest przeznaczone jedynie dla osób powyżej 18 roku życia. Graj odpowiedzialnie u legalnych bukmacherów, z ważną licencją Ministerstwa Finansów.  

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online