Dietmar Brehmer nie jest już trenerem Odry

Mecz z Zagłębiem Sosnowiec był ostatnim w roli pierwszego szkoleniowca Odry dla Dietmara Brehmera. Informacja przekazana została na oficjalnym koncie FB Odry Opole. Przypomnijmy, że trener Brehmer prowadził zespół od 1 stycznia 2020 r. do 16 marca 2021 r.


Zarząd OKS ODRA Opole S.A. podjął decyzję o zwolnieniu trenera Dietmara Brehmera ze świadczenia usług polegających na prowadzeniu I drużyny w okresie od dnia 16.03.2021 r. do odwołania. Od dzisiaj obowiązki pierwszego Trenera drużyny obejmuje dotychczasowy asystent Piotr Plewnia, który poprowadzi zespół co najmniej do końca sezonu 2020/21. W sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny nie nastąpią inne zmiany personalne. Trener Piotr Plewnia od 2014 r. nieprzerwanie pracuje przy pierwszej drużynie Klubu i po raz 3. w historii Odry Opole przejmuje rolę pierwszego Trenera. Trenerowi Brehmerowi dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i wykonaną pracę. Całemu sztabowi szkoleniowemu, a w szczególności drużynie życzymy sukcesów oraz realizacji zamierzonych celów sportowych. [Odra Opole]

Dietmar Brehmer w pierwszym okresie swojej pracy w Opolu, zdoła utrzymać zespół na zapleczu Ekstraklasy. Zespół w rundzie wiosennej sezonu 2019/20 zdobył aż 29.punktów przy zaledwie 13. w rundzie jesiennej. W obecnym sezonnie Odra pod wodzą Brehmera zdobyła aż 29.punktów, co plasuje drużyną na 8.pozycji w tabeli.

Piotr Plewnia zadebiutuje w nowej roli już w najbliższy piątek w spotkaniu przeciwko Sandecji Nowy Sącz w Opolu. Plewnia po raz kolejny przejmuje stery jako pierwszy szkoleniowiec Odry. Przypomnijmy, że po zwolnieniu Mariusza Rumaka, to właśnie on przejął zespół z całkiem dobrym rezultatem.

Konferencja prasowa Prezesa Odry Opole - Tomasza Lisiński ws. zmian kadrowych w klubie:

 
How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online