Młodzieżówka pokonała Odrę Opole [2003]

25 marca 2003 roku na boisku Victorii Chróścice, towarzyskie spotkanie rozegrały piłkarska reprezentacja Polski do lat 21 oraz trzecioligowa Odra Opole. Mecz stanowił dla kadry kolejny etap przygotowań do eliminacji mistrzostw Europy oraz najbliższego meczu z Węgrami w Opolu, które transmitowała Telewizja Polska.


Reprezentacja Polski zwyciężyła 2:0 (0:0) po golach Bartosza Ślusarskiego (59) oraz Michała Golińskiego (60). Obie bramki padły w drugiej połowie. Najpierw w 59 min. Bartosz Ślusarki, po ładnym podaniu Michała Golińskiego pokonał bramkarza opolskiej Odry Marcina Fecia, a minutę później sam Goliński strzelił do pustej bramki po ograniu Fecia, który wybiegł daleko od własnego pola bramkowego.

Polska młodzieżówka miała więcej dogodnych sytuacji, ale napastnicy nie grzeszyli skutecznością.

"Powinno być ze 4:0, założenia przedmeczowe zostały wykonane, ale ich jakość powinna być lepsza" - powiedział PAP po meczu trener młodzieżówki Edward Klejndinst.

"Nie chodziło nam dzisiaj o silenie się np. na wynik 10:0, przygotowujemy się do meczu z Węgrami, w których roli wystąpiła dzisiaj drużyna Odry" - dodał trener, komplementując opolskich trzecioligowców.

"Odra to bardzo solidna drużyna, dopóki ich nie pogoniliśmy piłką, grali z nami jak równy z równym" - podkreślił Klejndinst.

Źródło: Wirtualna Polska

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online