Nowa Trybuna Opolska - zespół juniorów Odry w I lidze halowej 1997W zimowym sezonie 1997/1998 roku zorganizowana została I Opolska Halowa Liga Mini Piłki Nożnej w Opolu. Mecze odbywały się w opolskim Okrąglaku. Prym wiodły zespoły Zeto w składzie z Świerczkiem, Michniewiczem, Łupakiem Drągiem i Solakiem oraz Sindbada, w którego barwach występowali m.in. K. Kucharski, Bryłka, Ciastko Grądowski oraz Szeląg. Zaskakująco dobrze w tym doborowym towarzystwie radził sobie zespół Nowej Trybuny Opolskiej, który reprezentowali młodzi zawodnicy Odry m.in. Wojciech Ścisło czy Tomasz Lisiński


Po 20-stu kolejkach zespół "NTO" zajmował wysokie czwarte miejsce w ligowej tabeli, w której rywalizowało 14 zespołów. Dorobek 37 punktów oraz znakomity bilans bramkowy 107-87 sprawił, że zespół młodych piłkarzy występujących na co dzień w Odrze Opole stał się wielką niespodzianką ligi.

Natomiast w meczu sezonu pomiędzy Zeto a Sindbadem, zwycięstwo odnieśli piłkarze Sindbada 3:2, którego kierownikiem był Piotr Toman. Sindbad objął wówczas przodownictwo w tabeli mając na koncie 54 pkt, wyprzedzając Zeto zaledwie jednym punktem. Trzeci w tabeli "Jurex" miał na koncie zaledwie 40 punktów.

Większość zawodów sędziował  znany opolski sędzia Paweł Kiszka.

I opolska halowa ligi mini piłki nożnej 1997 rok.
 

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online