Wiarygodność informacji w internecie Dziś internet to jedno z mediów, które dostarcza wiadomości na każdy temat. Często to właśnie tam rozpoczynamy poszukiwania odpowiedzi na frapujące nas pytania. Jednak zanim zaczniemy powoływać się na wiedzę z internetu warto przyjrzeć się witrynie, z której ją czerpiemy.Sport w sieci


Poszukując informacji sportowych najczęściej zaglądamy do sieci. Można tam dowiedzieć się zarówno tego, gdzie i o której godzinie odbędzie się mecz ulubionej drużyny, kto strzelił gola w ostatnim spotkaniu, ale również tego,  z kim spotyka się najprzystojniejszy piłkarz niemieckiej ligi. Oczywiście w zależności od rzetelności wybranego serwisu informacje w nim podane są bardziej lub mniej zgodne z prawdą. Jeśli jednak jesteś prawdziwym fanem piłki nożnej to powinieneś poszukać serwisu sportowego, który poszerzy Twoją wiedzę o najświeższe i najbardziej prawdziwe informacje.

Gdzie szukać wiarygodnych informacji sportowych

O tym, że znany piłkarz Robert Lewandowski w ostatnim czasie wstąpił w związek małżeński można przeczytać w każdym serwisie plotkarskim. Informacje dotyczące tego, w jakiej drużynie obecnie gra Adam Matuszczyk z pewnością uda nam się znaleźć w Wikipedii czy w działach sportowych największych serwisów informacyjnych. Jednak dokładne informacje dotyczące przebiegu rozgrywek ligowych, piłkarzy biorących w nich udział czy historii drużyn trzeba szukać na bardziej specjalistycznych serwisach podobnych do serwisu Historia Odry Opole.

Bundesliga.com/pl – profesjonalny serwis sportowy

Wśród wielu serwisów internetowych zajmujących się tematyką sportową jest jeden, który można podać za przykład – bundesliga.com/pl. Powinni na niego zwrócić uwagę szczególnie fani niemieckiej ligi piłki nożnej, których na Opolszczyźnie nie brakuje. Ten polskojęzyczny serwis podaje wszystkie najważniejsze informacje dotyczące całej Bundesligi. Zaglądając tu można poznać daty planowanych meczy, historie niemieckich drużyn, w których występowali również byli piłkarze i trenerzy Odry Opole ( m.in. Roman Wójcicki – Hannover 96, Bohdan Masztaler – Werder Brema czy Dariusz Żuraw – Hannover 96), ale również życiorysy poszczególnych sportowców. To doskonałe źródło wiedzy na temat niemieckich piłkarzy. Na szczęście nie jest to jedyny serwis tego rodzaju i coraz częściej można trafić na rzetelne i bardzo wartościowe strony internetowe. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online