13. urodziny Historii Odry Opole!

Dziś mija 13.lat od momentu pojawienia się w sieci serwisu Historia Odry Opole. Trzynastka wypadła nam w dobie wielkiego kryzysu epidemicznego, który opanował cały Świat. Mimo wszystko wierzymy, że cała ta sytuacja wróci do normy już niebawem i wszyscy będziemy mogli cieszyć się powrotem chociażby do ligowych rozgrywek. Jak zatem minął nam kolejny rok pracy na rzecz promocji Historii Odry?

To był rok wielkich przemian w Klubie. Zmiany organizacyjne, sportowa walka o utrzymanie pierwszoligowego bytu oraz przygotowania do jubileuszu 75-lecia Odry. Byliśmy obecni wokół wszystkiego co działo się w pobliżu "niebiesko-czerwonych". Dzięki nowym władzom klubowym, nawiązaliśmy mocniejszą współpracę, wykorzystując nasze zasoby. 

Z ważniejszych wydarzeń, w których mieliśmy okazję dorzucić własną cegiełkę, wymieńmy m.in. pomysł oraz współpracę przy projekcie jubileuszowego kalendarza na 2020 r. Imponujących rozmiarów kalendarz, zawierający 12. wyjątkowych kart z wyjątkowymi postaciami. Został przyjęty przez kibiców w Opolu niezwykle życzliwie. Był to jeden z ważnych elementów, które miały wejść w skład obchodów jubileuszu 75-lecia. 
Zostaliśmy również zaproszeni do regularnej współpracy przy współtworzeniu programów meczowych "ODRA". Nieskromnie przyznać musimy, że był to również nas pomysł na ożywienie nieco otoczki domowych spotkań "niebiesko-czerwonych". Efekty mogliście ocenić m.in. na meczu z Puszczą Niepołomice oraz pierwszym i jak na razie ostatnim meczu ligowym w 2020 r. z GKS-em Bełchatów.

Na stadion przy ul. Oleskiej 51 powrócił baner Historii Odry. Tutaj podziękowania również kierujemy do obecnego Zarządu Klubu, który docenił naszą pracę na rzecz Odry.Miłą niespodzianką było zaproszenie do rozmowy przez kanał JednaOdraTV. W trzeciej odsłonie cyklu "Kibice Razem Pytają", rozmawialiśmy o historii powstania serwisu, naszej pracy oraz problemach z jakimi się borykamy. Dziękujemy za możliwość rozmowy!

 
W międzyczasie byliśmy aktywni przede wszystkim na Fanpage'u Historia Odry Opole, gdzie niemal każdego dnia publikowaliśmy unikatowe materiały związane z naszym klubem. Zwiększyliśmy zasięg odbiorców do 2.386 fanów, choć stale liczymy na...więcej. :-) 

Bez wątpienia kolejny rok przyniósł nam nowe materiały historyczne. Pojawiły się dziesiątki stron z prasy sportowej, opisującej dokonania naszych sportowców. Wszystko to, katalogujemy w wersjach cyfrowych, aby zachować bogate archiwum na przyszłość, dzieląc się nim z Wami. Potrzeby są coraz większe, a sprzęt na którym pracujemy powoli zaczyna być zawodny. Dlatego przygotowaliśmy akcję "Wesprzyj serwis Historia Odry Opole" w zakupie stabilnego dysku twardego, który zabezpieczy wszystkie materiały. Niestety nasz, liczący już ponad 12. lat w każdej chwili może ulec awarii...

Możecie nas wesprzeć dowolną kwotą, jeśli uznacie, że nasza praca godna jest wsparcia. Wystarczy wejść na portal https://zrzutka.pl/z/historiaodryopoleNa koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim kibicom, którzy śledzą nas uważnie. Wiemy, że jest Was więcej i to nie tylko w naszym kraju. Dziękujemy, że jesteście z nami, staracie się dzielić swoimi wspomnieniami oraz materiałami. Wszystkiego dobrego!...bo w końcu znów przyjdzie wiosna! 

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online