Ryszard Wieczorek o Odrze Opole - fot. katowickisport.plW rozmowie dla Tygodnika "Piłka Nożna", trener niedawnego przeciwnika naszego zespołu - Ryszard Wieczorek (Legionovia Legionowo) postawił ciekawą tezą odnośnie postawy Odry w aktualnym sezonie:

PN: - Odra Opole i Raków Częstochowa w ciągu kilku zaledwie kolejek odjechały reszcie stawki. Czy uważa pan, że te dwie drużyny drużyny nie oddadzą do końca sezonu miejsc premiowanych?RW: - Jeżeli chodzi o Odrę, jej pozycja jest efektem rozpędu beniaminka. Odra jest powiewem świeżości, po wygraniu III ligi i baraży weszła z impetem w nowy sezon. W tym zespole nie brakuje bardzo dobrych piłkarzy, jak na przykład bracia Gancarczykowie. Na razie II-ligowcy traktują Odrę jako beniaminka, próbują grać z nią ofensywnie, co kończy się zwykle stratą bramki. Kiedy rywale nauczą się grać z opolanami, nie będzie już tak lekko, łatwo i przyjemnie.

Co do Rakowa, jest to zespół budowany pod kątem I ligi. W Częstochowie nie brakuje dobrych nazwisk, rywalizacja stoi tam na wysokim poziomie. Według mnie Raków jest faworytem 1 do awansu.

Źródło: Tygodnik Piłka Nożna, 20.09.2016

Zapisz

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online