Znani typują: Odra - Chojniczanka Chojnice

Sobotnie starcie czwartej w tabeli Odry z wiceliderem Chojniczanką Chojnice w Opolu, zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Oba zespoły od początku sezonu prezentują równą formę, choć to goście zanotowali jedną porażkę więcej, a wszystkie zostały zanotowane w delegacji. "Niebiesko-czerwoni" na własnym obiekcie w trzech spotkaniach zdobyli sześć punktów, ulegając jedynie faworytowi ligi - Miedzi Legnica. Jakim rezultatem zakończy się pierwszy w historii obu zespołów pojedynek ligowy, przekonamy się niebawem. Natomiast już teraz możecie sprawdzić jaki wynik typują osoby bliskie opolskiej Odrze.


Marcin Feć (były bramkarz Odry): - Drużyna Chojniczanki charakteryzuje się dużym doświadczeniem zawodniczym. Prezentuje ofensywny styl gry, a przy tym potrafi strzelać dużo bramek. Groźniejsza jest jednak na własnym boisku niż na wyjazdach. Mój typ ze względu na lokalny patriotyzm 2:2.

 

Krzysztof Chojak (były piłkarz Odry): - Mój typ na mecz Odry z Chojniczanką to 2:1 Bardzo trudny mecz czeka nasz zespół. W zeszłym sezonie Chojniczanka niemalże do samego końca walczyła o Ekstraklasę i w tym sezonie również plasuje się w ścisłej czołówce. Jednak Odra pokazała w pierwszych meczach, że ma ochotę mocno namieszać w lidze. Dobra organizacja w defensywie, ciekawa kombinacyjna gra w ofensywie pozwala wierzyć w wywalczenie korzystnego rezultatu przez nasz zespół. Mocno trzymam kciuki za Odrę!

 

Grzegorz Bieniarz (Historia Odry): - Mam przeczucie, że wygramy. Mecz w Katowicach pokazał, że nie taka ta liga straszna i Odra z taką grą jest wstanie się skutecznie przeciwstawić przeciwnikom o większym doświadczeniu na tym poziomie. Mecze z Rakowem i GKS ujawniły, że zespół bardzo dobrze gra w destrukcji. Zatem stawiam na skromne 1:0 dla Odry.

 

Dariusz Chwist (wieloletni kibic Odry): Zwycięstwo nawet 1:0 bardzo mnie zadowoli. W domu trzeba wygrywać aby się utrzymać w lidze.

Zapraszamy do typowania wyniku na funpage Historia Odry Opole. Do wygrania cenna nagroda książkowa ufundowana przez Księgarnię kibica Sendsport.pl

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online