Wczorajsze zwycięstwo nad Górnikiem Łęczna odbiło się szerokim echem w ogólnopolskich mediach. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze komentarze i nagłówki z wiodących portali internetowych.


Nowa Trybuna Opolska - Odra Opole kapitalnie zaczęła sezon!

„W pierwszym meczu po powrocie na zaplecze elity Odra Opole pewnie pokonała u siebie Górnik Łęczna 3-0. Dzięki temu nasi piłkarze przewodzą w stawce.”

Gazeta Wyborcza Opole – Odra Opole wygrywa pierwszy mecz po powrocie do I ligi

„Kibice przy ul. Oleskiej obejrzeli mecz, w którym Odra Opole przez większość czasu kontrolowała grę i prezentowała wyższy poziom od spadkowicza z Ekstraklasy, który mocno przemeblował skład i nie ma zbyt mocnej ekipy.”


Kurier Lubelski - Nieudana inauguracja sezonu dla zielono-czarnych

„Piłkarze z Łęcznej rozpoczęli rozgrywki Nice I. ligi od porażki w Opolu. Będący po gruntownej przebudowie Górnik pewnymi fragmentami nawiązywał wyrównaną walkę z rywalami, ale nie był w stanie sięgnąć po zdobycz punktową.”

Polsatsport.pl - Ekstraklasa przegrywa z 2 ligą

„Spadkowicz z Ekstraklasy Górnik Łęczna przegrał w sobotę z beniaminkiem Nice 1 Ligi Odrą Opole 0:3. Co ciekawe, żaden z beniaminków nie odniósł na inaugurację rozgrywek porażki, a obaj spadkowicze z Ekstraklasy swoje mecze przegrali.”

Katowicki „Sport” - Odra wraca do I ligi w wielkim stylu. Łęczna wypunktowana!

„Odra Opole na inaugurację I ligi wbiła Górnikowi Łęczna aż trzy gole. Zarówno wynik, jak i gra nie pozostawia złudzeń, kto na Stadionie Miejskim był dziś górą.”

Oficjalny serwis Nice I Liga – Odra rozbiła Górnik

"Beniaminek rozbił spadkowicza! Odra Opole w świetnym stylu wróciła do pierwszej ligi, wysoko pokonując rywala z Lubelszczyzny. Gole dla niebiesko-czerwonych strzelili Mateusz Peroński, Marcin Wodecki i Marek Gancarczyk."

Sportowefakty.wp.pl - Nice I liga: skrajności Odry Opole. Zbiła Górnika Łęczna i jest liderem

„Odra Opole popada ze skrajności w skrajność. Po porażce 0:5 w Pucharze Polski wygrała 3:0 z Górnikiem Łęczna na inaugurację Nice I ligi i od razu została liderem.”

 Graf.: cte.fea.pl

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online