Katowicki Sport: DYMISJA NAGRODĄ ZA AWANS?

Sensacyjne informacje pojawiły się w dniu dzisiejszym na łamach Katowickiego Sportu. Otóż wg jednego z najpopularniejszych ogólnopolskich dzienników o tematyce sportowej, aktualny trener opolskiej Odry - Jan Furlepa, miałby nie poprowadzić beniaminka I ligi w kolejnym sezonie Nice I Ligi! Oczywiście doniesienia są nieoficjalne i oparte na podstawie informacji, jakie można wyczytać na forach internetowych.

"Kibice beniaminka I ligi z Opola na forach internetowych przemycają informację, że w nowym sezonie ligowym ich drużyny nie poprowadzi już Jan Furlepa. 61-letni szkoleniowiec w ciągu półtorarocznej pracy w Odrze wywalczył z drużyną dwa awanse - najpierw z III do II ligi, a w tym sezonie na zaplecze ekstraklasy.

 

Klub nie wydał żadnego komunikatu na temat zmiany trenera, ale jak zazwyczaj bywa w takich sytuacjach, w każdej pogłosce jest ziarenko prawdy. Próby telefonicznego kontaktu ze szkoleniowcem spaliły na panewce, bo Jan Furlepa od niedzieli jest na urlopie. Mamy nadzieję, że po powrocie z wakacji trener zabierze głos w tej sprawie."

 

Przypomnijmy, że trener Furlepa jest jednym z architektów awansu Odry na zaplecze Ekstraklasy. Z Odrą uzyskał również promocję z III do II ligi, zatem ewentualna dymisja byłaby ogromnym zaskoczeniem. Więcej o spekulacjach KS, których nie potwierdzono u źródła, można przeczytać tutaj.

Źródło: Katowicki Sport
Fot. Mariusz Matkowski

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online