Zmiana warty w Historii Odry Opole

Po kilku latach współpracy z portalem Historia Odry Opole, definitywnie zakończył jego współtworzenie nasz redakcyjny kolega Jan Morawiak: - To dobry moment na oficjalne pożegnanie się z kilkuletnią współpracą na HOO - mówi Janek. To był miły okres w moim życiu ale muszę skupić się na sprawach bardziej przyziemnych - zakończył w oficjalnej wiadomości. Serdecznie dziękujemy naszemu koledze za ogromną pracę włożoną w tworzenie portalu oraz pielęgnowanie tradycji historycznej wśród kibiców opolskiej Odry. Życzymy Jankowi sukcesów w realizacji marzeń oraz powodzenia na kolejnym etapie życia zawodowego. 

Sebastian Bergiel (z lewej) oraz Jan Morawiak (z prawej) podczas spotkania założycielskiego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Historyków i Statystyków Polskiej Piłki Nożnej

Jednocześnie witamy na pokładzie Historii Odry Opole nowego redakcyjnego kolegę, któremu również leży na sercu dobro "niebiesko-czerwonych". Grzegorz Bieniarz - bo o nim mowa - to wieloletni sympatyk naszego klubu oraz archiwista z wykształcenia. Jego doświadczenie zawodowe oraz pasja sprawią, że portal Historia Odry wzbogaci się nie tylko o cenne materiały źródłowe ale przede wszystkim zyska unikatowe treści zachęcające do lektury kibiców z całej Polski. Już niebawem zapoznacie się pracą Grzegorza i jego pierwszymi artykułami. Witamy Grzegorz!

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online