Do wygrania koszulka serwisu Historia "Odry" Opole!

Zapraszamy do udziału w październikowej edycji konkursu "Koszulka za wiedzę". Wspólnie z firmą Exclusive Sport z Opola, organizujemy po raz drugi zabawę dla fanów opolskiej "Odry". Do wygrania jest koszulka polo serwisu Historia "Odry" Opole z limitowanej edycji.

Październikowa edycja konkursu trwać będzie od 10-19 października, a jej wyniki ogłosimy najpóźniej 7 dni po zakończeniu konkursu. Co należy zatem zrobić, aby wziąć udział w konkursie oraz wygrać koszulkę polo serwisu Historia "Odry" Opole?

Należy poprawnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie. Odpowiedź zawsze można wyszukać bez większych problemów w naszym serwisie, co ułatwi wykonanie zadania.

Pytanie na październik brzmi następująco:

W jakich latach trenerem "Odry" Opole był Antoni Piechniczek?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z podaniem imienia oraz nazwiska. Dopisek "Koszulka za wiedzę".

Zapraszamy do wspólnej zabawy! 


                    

Regulamin konkursu:

*W konkursie może wziąć udział każdy kto wykaże się odrobiną wiedzy historycznej nt. "Odry" Opole.

*Nagroda zostanie wręczona osobiście na terenie Opola, a zwycięzca poinformowany drogą mailową.

*Osoba biorąca udział w konkursie będąca mieszkańcem innego miasta zobowiązuje się do pokrycia kosztów przesyłki nagrody listem poleconym w przypadku zwycięstwa. W innym wypadku nagroda nie zostanie przesłana i nastąpi ponowne losowanie.

* Wyniki zostaną opublikowane w serwisie Historia "Odry" Opole najpóźniej 7 dni od zakońćzenia konkursu

* Wszelkie dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim i służą wyłącznie potrzebom konkursu celem ewentualnego wydania nagrody

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online