Wielki sukces na 75 lat klubu? Zobacz jak eksperci widzą szanse Odry

Wiosenna część rozgrywek pierwszej ligi za pasem, bo choć kalendarzowo będzie trwała jeszcze zima, to już w ostatni weekend lutego zostaną rozegrane pierwsze mecze decydującej fazy rozgrywek na zapleczu ekstraklasy. W ostatni dzień lutego do wydarzeń włączy się też Odra, którą – jak doskonale wiemy –czekać będzie długa walka o utrzymanie.

 

Sponsorem rozgrywek pierwszej ligi jest bukmacher Fortuna, który nie tylko wykłada fundusze na rzecz klubów uczestniczących w rozgrywkach, ale także dość szeroko promuje ligę na swoich listach kursowych. Każdy kibic, który nie ma jeszcze konta u bukmachera Fortuna może spróbować postawić pierwsze kupony bez ryzyka. Jak to możliwe? Wystarczy zarejestrować się na portalu bukmachera i odebrać freebet, czyli darmowy zakład. Po założeniu konta bukmacher przeleje na konto gracza 20 złotych, które można przeznaczyć na zawieranie zakładów bukmacherskich z oferty Fortuny.

Od początku będzie pod górkę

Fani Odry mogą wykorzystać wiedzę o swojej drużynie oraz jej najbliższych rywalach i prześledzić kursy, które związane są z rozgrywkami pierwszej ligi. Zacznijmy od początku, czyli pierwszego oficjalnego meczu Odry w 2020 roku. Będzie to też debiut nowego szkoleniowca Dietmara Brehmera, który podjął się misji utrzymania pierwszej ligi w Opolu. Były współpracownik Kosty Runjaica nie będzie miał zapewne łatwego startu, bo jego drużyna jedzie do Olsztyna na spotkanie ze Stomilem. Dotychczasowe mecze Odry na obcym terenie nie są najlepszym prognostykiem, bo w dziesięciu spotkaniach udało się zgromadzić zaledwie siedem oczek. Podobnie widzi to bukmacher sponsorujący pierwszą ligę. Stomil jest faworytem meczu, ale analitycy bukmachera Fortuna są ostrożni. Zakładają dość wyrównany mecz, a wygrana Odry nie będzie na pewno rozpatrywana w kategorii wielkiej sensacji. Z resztą doskonale wiemy, że zaplecze ekstraklasy rządzi się swoimi prawami. Kursy na to spotkanie kształtują się następująco: zwycięstwo Stomilu - 2,30, remis - 3,25, a wygrana Odry to kurs 3,00. Postawienie zatem całego freebetu na wygraną Odry może przynieść 52 złote wygranej (po odjęciu podatku).

Awansu bezpośredniego nie będzie...

Na najbliższej kolejce jednak nie kończy się oferta Fortuny związana z pierwszą ligą, a zatem możliwości wykorzystania freebetu są dużo większe. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek można obstawiać kto wygra rozgrywki lub zajmie miejsce w pierwszej dwójce na koniec sezonu. Kursy na te rozstrzygnięcia oczywiście będą zmieniać się wraz z rozwojem wypadków, ale na razie najwięcej szans na bezpośredni awans daje się Stali Mielec, Podbeskidziu Bielsko-Biała oraz Warcie Poznań. Kibice Odry mogą się poczuć nieco dotknięci, bo ich klubu bukmacher nawet nie wziął pod uwagę przy takich rozważaniach. Jednak nie może to dziwić, gdy spojrzymy w tabelę przed rozgrywkami. ...ale baraże to też byłby sukces! Jednak Odra Opole mimo tego, że ma aż jedenaście punktów straty do miejsca dającego miejsce w barażach o ekstraklasę, akurat w tym zestawieniu jest brana pod uwagę. Jeśli zatem Odra zakończy sezon na co najmniej szóstym miejscu, to bukmacher Fortuna obliczy wygraną z takiego kuponu po kursie 25. Jeśli postawimy na taki długoterminowy zakład cały nasz freebet, a Odra zaskoczy niemal wszystkich i zamelduje się w czołowej szóstce, to nasza wygrana wyniesie 440 złotych. Kto wie może szaleńcza walka o utrzymanie przyniesie taki niezapomniany efekt i będzie to wspaniała nagroda dla klubu, który w tym roku kończy 75 lat?

Jak skorzystać z darmowego zakładu?

Warto też pamiętać, że nie tylko sponsor rozgrywek – bukmacher Fortuna – ma w swojej ofercie „darmowe zakłady”. Freebet dostępne są również np. w STS, LVBet czy u bukmachera Milenium. Przypomnijmy, żeby skorzystać z darmowego prezentu gracz musi zarejestrować konto u bukmachera. Najczęściej wystarczy skorzystać z uproszczonej ścieżki, czyli założenia konta tymczasowego. Zajmuje to około minuty. Czasami, żeby gracz mógł skorzystać z promocji „freebet” należy jeszcze wpisać odpowiedni kod promocyjny, który aktywuje „darmowy zakład”.

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online