Problem z biletami karnetami na nowy sezon

Postępy w pracach przy budowie nowych bram wejściowych widać gołym okiem. Nawet w sobotę ok. godz. 14 można było zauważyć aktywnych kilku pracowników, którzy układali m.in. kostkę brukową przed nowo postawionymi kontenerami kasowymi. Praca wre, jednak bez przełożenia na możliwość zakupu pierwszych biletów czy karnetów na rozpoczęcie nowego sezonu. Jak się okazuje problem leży po stronie braku systemu elektronicznego, który umożliwiłby dystrybucję wejściówek na mecze Odry.

"Nie mamy również dobrych wieści dla kibiców chcących zakupić karnet czy bilety na pierwszy mecz Odry. Niestety do dnia dzisiejszego nie został nam przekazany działający system sprzedaży, powstający razem z nowymi kasami, przez co nadal nie mamy możliwości sprzedaży wejściówek. O wszystkich zmianach będziemy niezwłocznie informować." - poinformował Klub.

 

Miejmy nadzieję, że problemy wkrótce zostaną rozwiązane, a kibice będą mogli zaopatrzyć się w karnety na sezon 2017/18. Przypomnijmy, że start ligowych rozgrywek zaplanowano na 29 lipca. Do Opola przyjedzie spadkowicz z Ekstraklasy - Górnik Łęczna.

Archiwalne zdjęcia

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online