Media o pucharowej wpadce Odry

Szerokim echem odbiła się wczorajsza klęska "niebiesko-czerwonych" w Nowym Dworze Mazowieckim. Największe portale internetowe w Polsce rozpoczynały swoje relacje z meczów rundy wstępnej o Puchar Polski, właśnie od spotkania Świt - Odra. Zebraliśmy dla was najświeższe komentarze po najwyższej porażce w historii Odry w ramach rozgrywek o Puchar Tysiąca Drużyn.

Puchar Polski: kompromitacja Odry Opole. Pomocnik w bramce Drutex-Bytovii

W rundzie wstępnej Pucharu Polski skompromitowali się piłkarze Odry Opole, którzy przegrali 0:5 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W bramce Drutex-Bytovii stanął pomocnik, a Znicz Pruszków zdobył gola z połowy boiska. W Odrze Opole zmienił się trener, ale nie zmienił się styl, w jakim drużyna zaczyna sezon. Rok temu przegrała 0:3 z Siarką Tarnobrzeg w rundzie wstępnej Pucharu Polski, a tym razem 0:5 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Odra jest beniaminkiem Nice I ligi, czyli będzie występować dwa szczeble wyżej niż drużyna z Mazowsza. Na boisko kompletnie tego nie pokazała. Po pierwszej połowie przegrywała 0:3, a po 90 minutach 0:5. Trener Mirosław Smyła spalił się ze wstydu w swoim debiucie. - Sportowe Fakty WP

K
ompromitacja piłkarzy Odry Opole

W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski będąca beniaminkiem 1 ligi Odra uległa na wyjeździe grającemu o dwie klasy niżej Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki. Co tam uległa. Została rozgromiona aż 5-0.

Owszem Odra jest po obozie przygotowawczym, na którym piłkarze mocno trenowali, a Świt zagrał "na świeżości". Zwykle na dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, a tyle Odrze zostało, drużyna przechodzi "dołek fizyczny", ale to też nie może być w żaden sposób usprawiedliwieniem tak dotkliwej porażki.  - Nowa Trybuna Opolska

Wielkie emocje i sensacje w rundzie wstępnej!

Pod hasłem "Wracamy silniejsi" przystępowali piłkarze beniaminka NICE 1. Ligi do nowego sezonu. Jednak już na starcie Odra Opole sprawiła swoim kibicom niemiłą niespodziankę i w rundzie wstępnej Pucharu Polski przegrała aż 0:5 z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Zapraszamy na podsumowanie rundy wstępnej Pucharu Polski. - Łączy Nas Piłka

Puchar Polski: kolejne drużyny w I rundzie, niespodziewany awans Chełmianki Chełm i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki - Onet.pl