Harmonogram Euro 2020 z logo Twojej firmy

Tylko kilka miesięcy dzieli nas od rozpoczęcia jednej z największych imprez piłkarskich na świecie! 12 czerwca w Rzymie rozpoczną się Mistrzostwa Europy Euro 2020. Udział w nich weźmie reprezentacja Polski z Robertem Lewandowskim na czele. Tradycyjnie przy okazji dużego piłkarskiego turnieju, przedstawiamy interesujący gadżet dla klubów czy akademii piłkarskich, jakim jest terminarz ME. Terminarz zawiera rozpiskę wszystkich spotkań grupowych oraz fazy pucharowej z możliwością uzupełniania wyników jak i typowania własnych! 


Dodatkową atrakcją terminarza, jest możliwość jego personalizacji z logotypem/herbem klubu/akademii lub firmy oraz informacjami adresowymi czy też hasłem promocyjnym. Terminarz wówczas staje się doskonałym pomysłem na gadżet promocyjny, który sprawi mnóstwo przyjemności każdemu sympatykowi piłki nożnej. 

Mecze Mistrzostw Europy - terminarz personalizowany jako gadżet firmowy

Terminarz dostępny jest w drukarni Eurocent w Opolu. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj lub przesyłając zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Archiwalne zdjęcia

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online